
LL01CR-BLU03L06
LED Lenses & Assemblies Led lighting single lens 3 deg with Housing
Description
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | LedLink Optics |
| Product Category: | LED Lenses & Assemblies |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | Lens Assembly |
| For Use With: | Cree, Samsung |
| Diameter: | 38.2 mm |
| Viewing Angle: | 3 deg |
| Series: | LL01CR-BLU |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | LedLink Optics |
| Height: | 22.2 mm |
| Shape: | Round |
| Factory Pack Quantity: | 72 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Unit Weight: | 0.601774 oz |
Hot Tags: ll01cr-blu03l06, China ll01cr-blu03l06 manufacturers, suppliers, factory
Previous:LL01CR-CEW12L02
Next:LL01ZZ-EX10L06-M2
Send Inquiry
You Might Also Like







